Od ostatniego wpisu…

minęły już 3 miesiące…Wiele się dzieje, chociaż niewiele z tego widać na stronie. Jedyne, co udało mi się dotychczas zaktualizować, to kalendarz, który uzupełniłem o spekakle, w których zagram do końca roku kalendarzowego 2014. Zapraszam tutaj

Od połowy sierpnia pracuję w Krakowie na próbach do premiery „Mefistofelesa” A. Boito, która odbędzie się 25. września 2014 roku, czyli już za 9 dni! Wcielę się w diaboliczną rolę tytułową. Zapraszam serdecznie!

W październiku wracam na deski mojego teatru macierzystego, Opery Wrocławskiej, a w drugiej połowie listopada zagoszczę w Halle podczas wznowienia produkcji przygotowywanej pod koniec zeszłego sezonu w ramach tamtejszego Festiwalu Haendlowskiego, „Arminio” G. F. Haendla.

W grudniu natomiast wezmę udział w premierze operowej Opery Wrocławskiej pt. „Kawaler srebrnej róży” R. Straussa, gdzie wcielę się w skromną, acz wyrazistą partię Komisarza policji.

Serdecznie zapraszam na wszystkie spektakle z moim udziałem!

Postaram się także, w miarę sił i wolnego czasu, nieco usprawnić działanie mojej strony, która, jak widać, przeszła terapię szokową, w związku z utratą wszelkich danych pod koniec sezonu 2013/2014.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!

2 odpowiedzi na “Od ostatniego wpisu…”

Dzięki! Jeśli zdrowie dopisze i plany się ziszczą, będzie coraz więcej okazji 🙂 Następna to , a w przyszłym roku dalej spektakle w Operze Wrocławskiej i „Arminio” w Halle. Do zobaczenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.