O czym zapomniałem podsumowując sezon…

W poprzednim moim wpisie nie zawarłem dwóch ogromnie istotnych, jesli nie najistotniejszych wydarzeń sezonu 2014/15. Zrobiłem to całkiem świadomie, ponieważ zasługują one na osbną notkę.

Być może każdym występem na scenie zmieniamy świat, sprawiamy, żę nasza publiczność staje się bogatsza, bardziej świadoma, poruszona….być może…

Na pewno jednak Mesjasz2014 i #Pasja2015 były takimi wydarzeniami. To nie były po prostu koncerty. To były wielkie spotkania życzliwych sobie ludzi, zaangażowanych w sprawę i otwartych na sztukę w jej nieformalnym, za to bardzo skoncentrowanym na substancji, wymiarze. Dla mnie były to metafizyczne wieczory, pełne Muzyki, Słowa i Ducha, a ich atmosfera żyje we mnie nadal.

Jestem ogromnie wdzięczny i bardzo zaszczycony, że tyle osób współodczuwało tę atmosferę z nami, aktywnie tworząc zupełnie nową przestrzeń i czas dla sztuki wysokiej, ukazując jej najgłębszą wartość.

Mam głębokie przekonanie, że to dopiero początek fundamentalnej zmiany na scenie muzycznej, której ciąg dalszy już jest w fazie planowania!

CDN…..już niebawem, wtedy kolejne informacje! Stay tuned! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.